Nederlandse vertaling van het FATCA-arrest van het Marktenhof van 26 november 2025

Op 26 november 2025 wees het Belgische Marktenhof een belangrijk tussenarrest in het Frans in een Belgische FATCA-procedure. Aan het artikel dat ik over de uitspraak schreef heb ik nu een  een inofficiële Nederlandse vertaling (pdf) van het tussenarrest toegevoegd. Ik houd me aanbevolen voor verbeteringssuggesties voor juridische taalliefhebbers.

Onbekend's avatar

About Ellen Timmer

Weblog: https://ellentimmer.com/ ||| Microblog: https://mastodon.nl/@ellent ||| Motto: goede bedoelingen rechtvaardigen geen slechte regels
Dit bericht werd geplaatst in Bankrekening krijgen en behouden, Belastingrecht, Europa, Financieel recht, onder meer Wft, Wtt, Fraude, witwasbestrijding, Wwft, Grondrechten, ICT, privacy, e-commerce en getagd met , , , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie