VOM nomineert de GGD en RIVM voor de prijs van de beste overheidsorganisaties van het jaar

Tot de elf door de Vereniging voor OverheidsManagement (VOM) genomineerde kandidaten voor de Beste Overheidsorganisatie van het Jaar 2022 behoren de GGD GHOR (van het datalek) en RIVM (van het succesvolle coronabeleid), lees dit bericht. Een andere kandidaat is de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW), van een ander fameus datalek, dat nog steeds niet is opgehelderd. De winnaar wordt 22 november a.s. bekend gemaakt.

Deze organisaties hebben kennelijk op andere onderwerpen iets goed gedaan, want de verkiezing heeft:

als doel om goede initiatieven binnen het openbaar bestuur voor het voetlicht te brengen en professionele trots te stimuleren. Ook draagt de prijs bij aan transparantie en kennisdeling binnen het openbaar bestuur, door goede initiatieven breed te delen.

 

VOM is geen klassieke belangenbehartiger, maar bestaat uit een groep betrokken overheidsmanagers, aldus deze pagina.

 

Over Ellen Timmer

Weblog: https://ellentimmer.com/ ||| Microblog: https://mastodon.nl/@ellent ||| Motto: goede bedoelingen rechtvaardigen geen slechte regels
Dit bericht werd geplaatst in Bestuursrecht, Grondrechten en getagged met , , , . Maak dit favoriet permalink.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s