Artikel Van Gelder: “Geschiktheidseis bestuurders en commissarissen: recente ontwikkelingen in Nederland en Europa”

Op de AFM-site is dit bericht te vinden:

AFM-medewerkster Annick van Gelder heeft voor het Jaarboek Compliance 2012 een artikel geschreven over de ontwikkelingen in Nederland en Europa ten aanzien van de geschiktheidseis van bestuurders en commissarissen. Met dit artikel krijgt de lezer inzicht in de huidige geschiktheidseisen bij een aantal Europese toezichthouders en wordt een aantal aanbevelingen gedaan voor een mogelijke invulling voor de geschiktheidstoets op Europees niveau.

Het complete artikel is via deze link te downloaden.

Onbekend's avatar

About Ellen Timmer

Weblog: https://ellentimmer.com/ ||| Microblog: https://mastodon.nl/@ellent ||| Motto: goede bedoelingen rechtvaardigen geen slechte regels
Dit bericht werd geplaatst in Financieel recht, onder meer Wft, Wtt, Fraude, witwasbestrijding, Wwft, Trustkantoren en getagd met . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie