Op linkedin zag ik een raadselachtig bericht over een mij onbekend fenomeen: ‘Crime Scripting‘. Zou dat zoiets zijn als de belscripts van commerciële medewerkers van bedrijven die aan telefonische colportage doen en mensen via een vast stramien iets proberen aan te smeren? Zou de crime scripters bezig zijn met interessante nieuwe criminele methoden? Ik vermoed het niet want het bericht is van iemand die bezig is met criminologie en politieonderzoek.
Eveneens raadselachtig is dat de auteur verwijst naar ‘de bijgevoegde call’, waarin ook iets te vinden is over ‘vormelijke vereisten’ (is dat Vlaams?). Hij lijkt een andere taal te spreken.

Over deze site
Op deze site publiceer ik artikelen en signaleer ik ontwikkelingen op het gebied van de privatisering van de misdaadbestrijding naar onder meer banken (‘witwasbestrijding’). Ik besteed aandacht aan enige andere onderwerpen uit het financiële recht en aan de invloed van digitalisering op de maatschappij en recht, zoals gegevensbescherming, privacy en digitale beïnvloeding. Verder maak ik uitstapjes naar andere onderwerpen, zoals het ondernemingsrecht.
Mijn contactgegevens zijn hier te vinden — Ellen Timmer —
Ook op Mastodon
-
Voeg je bij 646 andere abonnees
Geen reclame en hopelijk ook geen trackers meer…
Inmiddels heb ik voor dit blog een abonnement genomen en zouden reclame en trackers weg moeten zijn (24 april 2019)
Medewerking Compliance Platform Trustkantoren
Als auteur verleen ik mijn medewerking aan de site van het Compliance Platform Trustkantoren. Met enige regelmaat plaats ik daar berichten specifiek over trustkantorenregelgeving
Red de gefinancierde rechtshulp

Een beschaafde overheid zorgt er voor dat rechtshulp ook bereikbaar is voor mensen met minder geld, zeker omdat de belangrijkste tegenstander diezelfde overheid is!
De advocaten die in deze gespecialiseerde rechtsgebieden actief zijn hebben recht op een fatsoenlijke beloning.
>>> Lees meer over gefinancierde rechtshulp. >>>-
Meest recente berichten
- Duits wetsvoorstel EUDI-wallet ingediend
- Youth organisations demand social media change, not bans | age verification
- Hearing in European Parliament Commission on age verification techniques
- Chatbots bij de klantenservice zijn een ramp – grijp je kans om dat aan ACM en AP te melden
- HvJ-uitspraak in Slowaakse zaak over verificatie van de ubo door een advocaat
Recente reacties
- Ellen Timmer op Israël schendt grondrechten van medewerkers nonprofitorganisaties | kritiek Autoriteit Persoonsgegevens op eisen Israëlische regering
- Ellen Timmer op Waarom moet een deurbel altijd alles zien en bewaren?
- Onno op Waarom moet een deurbel altijd alles zien en bewaren?
- Ellen Timmer op Wet ter ondermijning van het maatschappelijk middenveld verworpen door Eerste Kamer
- Ellen Timmer op Wet ter ondermijning van het maatschappelijk middenveld verworpen door Eerste Kamer
Categorieën
Archief