Zijn truckers die de grens blokkeren terroristen? | nieuws van Project CRAAFT

Opvallend: in de nieuwsbrief van de terrorismefinancieringsbestrijders van Project CRAAFT van medio februari werden Canadese anti-corona acties als terrorisme bestempeld, men verwees bij CRAAFT zonder verder commentaar naar dit artikel. Daarin staat dat de maatregelen tegen de truckers ook omvatten dat banken rekeningen van blokkadesupporters zonder gerechtelijk bevel mogen schorsen of te bevriezen.

Zouden binnenkort alle tegenstanders van de overheid terroristen zijn? Dat klinkt niet gezond…

Onbekend's avatar

About Ellen Timmer

Weblog: https://ellentimmer.com/ ||| Microblog: https://mastodon.nl/@ellent ||| Motto: goede bedoelingen rechtvaardigen geen slechte regels
Dit bericht werd geplaatst in Fraude, witwasbestrijding, Wwft, Grondrechten, Sanctieregels en getagd met , . Maak de permalink favoriet.

2 Responses to Zijn truckers die de grens blokkeren terroristen? | nieuws van Project CRAAFT

  1. r grootveld's avatar r grootveld schreef:

    Je gaat je afvragen of die complotdenkers er zo ver naast zitten als ze beweren dat de corona wordt gebruikt om de samenleving te disciplineren. Ik begrijp overigens de link met terrorismefinancieringsbestrijding niet.

Plaats een reactie