“NOAB-kantoren moeten toe naar een systeem van beveiligde communicatie” | interview met NOAB over IT administratiekantoren

In het tijdschrift Activa van de Nederlandse Orde van Administratie- en Belastingkundigen (NOAB) verscheen een door Hans Pieters geschreven interview waarin ik aan het woord ben over de juridische kant van beveiliging van de gegevens aanwezig bij belastingadvies- en administratiekantoren. In het interview komen onder meer de juridische zorgplicht van de dienstverlener en de beveiligingseisen van de privacy regelgeving aan de orde. Het interview sluit met de conclusie dat administratiekantoren toe moeten naar een systeem van beveiligde communicatie met hun cliënten en derden.

Meer informatie:

Onbekend's avatar

About Ellen Timmer

Weblog: https://ellentimmer.com/ ||| Microblog: https://mastodon.nl/@ellent ||| Motto: goede bedoelingen rechtvaardigen geen slechte regels
Dit bericht werd geplaatst in Dienstverlening - juridisch financieel [advocaten, accountants, belastingadviseurs e.d.], ICT, privacy, e-commerce en getagd met , , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie