Geslaagd voor het Blacklight examen

Tot mijn genoegen kan ik melden dat mijn site is geslaagd voor het Blacklight examen. Toen ik mijn site daar invoerde met als gebied de EU (zie bij ‘options’) kreeg ik:

Met het Blacklight kan worden nagegaan wie er op een site met je mee kijkt. Hun aankondiging (machinevertaling):

Wie gluurt er over uw schouder mee terwijl u werkt, video’s bekijkt, leert, onderzoekt en winkelt op internet? Voer het adres van een willekeurige website in en Blacklight scant deze en onthult de specifieke gebruikerstracking-technologieën op de site en wie uw gegevens krijgt. U zult verrast zijn door wat u te weten komt.

Onbekend's avatar

About Ellen Timmer

Weblog: https://ellentimmer.com/ ||| Microblog: https://mastodon.nl/@ellent ||| Motto: goede bedoelingen rechtvaardigen geen slechte regels
Dit bericht werd geplaatst in ICT, privacy, e-commerce en getagd met , , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie