Salesforce datalekken

De software van het marketingbedrijf Salesforce speelt een centrale rol in een groot aantal datalekken van de afgelopen tijd, onder meer het befaamde Odido-datalek waarmee persoonsgegeven van half Nederland op straat kwamen te liggen. Je hoeft maar ‘Salesforce’ op security.nl in te voeren en je krijgt veel relevante hits. Enkele recente voorbeelden:

enzovoorts, enzovoorts.

Wordt het niet eens tijd dat de gegevensbeschermingstoezichthouders hoge boetes aan Salesforce en andere marketingsoftware aanbieders gaan opleggen, zodat zij hun producten eindelijk eens veilig maken?

Onbekend's avatar

About Ellen Timmer

Weblog: https://ellentimmer.com/ ||| Microblog: https://mastodon.nl/@ellent ||| Motto: goede bedoelingen rechtvaardigen geen slechte regels
Dit bericht werd geplaatst in ICT, privacy, e-commerce en getagd met , , , , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie