Flex-bv wetten op 1 oktober 2012 in werking getreden

Vandaag zijn de twee flex-bv wetten in werking getreden, met ingrijpende wijzigingen in het Nederlandse recht inzake besloten vennootschappen als gevolg. Deze wijzigingen raken zowel bestaande bv’s, door nieuw recht dat meteen gaat gelden, als nieuw op te richten bv’s.

Iedereen die met het bv-recht te maken heeft, dus zowel aandeelhouders, directeuren als adviseurs, doet er goed aan zich op de hoogte te stellen van wat er gewijzigd is.

Meer informatie is te vinden op mijn flex-bv weblog, dat ook (verwijzingen naar) inleidende artikelen bevat, onder meer mijn artikel “Flexibeler BV-recht biedt ondernemer keuzemenu”, AccountancyNieuws 31 augustus 2012. Ook kan op 11 oktober a.s. ons seminar over bestuurdersaansprakelijkheid worden bijgewoond, lees meer in dit bericht.

Over Ellen Timmer

Weblog: https://ellentimmer.com/ ||| Microblog: https://mastodon.nl/@ellent ||| Motto: goede bedoelingen rechtvaardigen geen slechte regels
Dit bericht werd geplaatst in Flexibilisering van het bv-recht, Rechtspersonenrecht. Bookmark de permalink .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s